SLUŽBY PRO HORECA SEGMENT

VINNÁ KARTA - ZÁSOBOVÁNÍ - ŠKOLENÍ OBSLUHY - DEGUSTACE - DESIGN INTERIÉRU A EXTERIÉRU 


Nabízím širokou škálu služeb spjatou s dodávkou toho nejlepšího vína z moravských vinic i zahraničí. Počínaje složením, grafickým zpracováním a tiskem vinných karet, až po kompletní servis a zaškolení obsluhy. 

Seznam vinařství, se kterými spolupracuji najdete v sekci "Portfolio vinařství". Vinaře, se kterými spolupracuji si pečlivě vybírám. Důležité je, aby svou práci dělali poctivě, s láskou a jejich vína byla čistá, harmonická a hrdě reprezentovala své vinařství.Reference

Nikol je naším výhradním dodavatelem moravských vín a Prosecca. Stará se nám o stálou zásobu vína, o vizuální stránku winebaru, o sezónní akce i o řízené degustace. Bez ní by nebyl Sklep Wine tím, čím je. Nikol je součástí našeho týmu a jsme za ni nesmírně rádi. 

Aleš Matějka a tým

Sklepwine

Do naší steakové restaurace v Brně nám Nikol zaváží moravská vína. Vždycky je milá, ochotná, profesionální a rychlá. Kolikrát nám dovezla vína ještě v den objednání. A to se hodí! 

Gregor Mareček

U Starýho Billa

Nikol k nám zapadla jako puzzle. Stará se o nás a náš podnik jako by byl její vlastní. Vždy přijede s úsměvem, ochotně pomůže tam, kde je to zrovna potřeba a nám všem zlepší nejen pracovní prostředí, ale i náladu. 

Eva Stískalová

Na skleničku

Degusta
Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!