SLUŽBY PRO HORECA SEGMENT

Jako hotel, restaurace, kavárna nebo vinárna můžete moje služby využívat hned v několika variantách. Nabízím jak pravidelnou dodávku skvělých moravských i zahraničních vín, tak celkový servis k tomu. Pokud potřebujete pro svůj podnik sommeliera, který se vám bude nejen starat o kvalitu podávaných vín a inventář, ale i o vaše hosty při servisu na akcích, můžete se na mě také obrátit. Stejně tak, pokud potřebujete sommeliera na řízenou degustaci vín. Nebo třeba v momentě, kdy vám budou chybět číšníci a servírky.. Podrobný popis služeb naleznete níže.


Seznam vinařství, se kterými spolupracuji najdete v sekci "Portfolio vinařství". Pokud máte pocit, že mi na seznamu nějaké vinařství chybí, nebráním se navázání nové spolupráce. Za dobrý tip budu moc ráda. Vinaře, se kterými spolupracuji si ale pečlivě vybírám. Důležité je, aby svou práci dělali poctivě, s láskou a jejich vína byla čistá, harmonická a hrdě reprezentovala své vinařství. 


DODÁVKA VÍN

Pravidelně vám dodám vína, která budou sedět na míru vašemu podniku. Spolupracuji s několika skvělými vinaři. Nechte si zaslat nezávaznou nabídku. 

Objednávka probíhá buďto po telefonu nebo po e-mailu nebo v předem domluvený opakující se den. Víno se snažíme dovést v co nejkratším možném čase. Pokud zavoláte ráno, je možné, že to k vám během odpoledne nebo večera ještě stihneme. 

KOMPLETNÍ SERVIS

S dodávkou je úzce spjatý kompletní servis, který svým klientům nabízím. O vína se mohu postarat, i když už jsou dopravena k vám. Mohu zajistit správné skladování a chlazení vín, mohu se postarat o zaškolení personálu na skladování i servis vína v restaurační kvalitě, mohu kontrolovat skladové zásoby, aby vám víno nikdy nedošlo, mohu vám doporučit i zajistit správný inventář a mobiliář ke skladování i servisu vína. A mnohem víc. Potkejme se a proberme možnou spolupráci.

ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ I BRIGÁDNÍKŮ

Nabízím komplexní zaškolení týmu servírek a číšníků, barmanů, sommelierů i baristů. Společně s kolegy jsme schopni zajistit kvalitní jedno i více denní školení, které provede nově příchozí zaměstnance a brigádníky bez dostatečné praxe do světa gastronomie. Naučíme je, jak komunikovat s hostem, jak správně zvládnout jednoduchou i složitou obsluhu, jak správně otevřít sekt či šampaňské i jak vyšlehat krásnou krémovou pěnu na cappuccino. 


PRACOVNÍ SÍLA NA AKCE

Pořádáte firemní večírky, prezentace, propagační akce, svatby a jiné? Dostáváte se do situace, že vám chybí obsluhující? Obraťte se na mě. Mám ve svém okolí spoustu bývalých kolegů z restaurací, hotelů i menších podniků, kteří se v gastronomii pohybují a občas shání nárazovou práci či brigádu. Jsou to spolehliví, práce znalí lidé, kteří se vrhli na kariéru jinde, ale po gastronomii se jim občas zasteskne, nebo jsou to maminky na mateřské, které ocení, když své ratolesti mohou na chvíli vyměnit za zástěru. 

VINNÁ KARTA NA MÍRU

Zajišťuji jak grafický návrh vinné karty, tak samotný tisk v několika variantách. Jdou samozřejmě udělat jednostránkové vinné karty, které poslouží menším podnikům, ale jdou udělat i propracované vinné karty s pevnou vazbou, s gravírováním loga podniku apod. Variant je ohromná spousta, důležité ale je, aby každá vinná karta měla své podstatné údaje a informace ve správné podobě. Jedině tak zaručíte svým klientům, že si z vaší nabídky správně vyberou. I vinná karta prodává, na to se zkrátka nesmí zapomínat. 

DEGUSTACE VÍN A CHUŤOVEK

Oblíbená doprovodná zábava firemního večírku, narozeninových oslav i svateb. Degustace může být řízená i neřízená, může být kombinovaná třeba s ochutnávkou domácích kozích sýrů, uzenin, nebo třeba s ovocem v čokoládě. I s čokoládou samotnou. Určitě se koukněte na kategorii "Mobilní vinný bar", který se pro tento typ akcí také hojně využívá a nebo na kategorii "Degustace", kde si můžete rovnou takovou degustaci zarezervovat. Degustace jsou zábavné a naučné. Přesně tak akorát.


Kontaktujte mě