Máte zájem o řízenou degustaci?

REZERVUJTE SI TERMÍN

Degustací nezkazíte žádný firemní teambuilding, párty ani narozeninovou oslavu. A jistě existuje i mnoho dalších příležitostí, kde je třeba zpříjemnit si čas právě takto. Pokud máte místo, datum a čas, kde byste řízenou degustaci chtěli, napište mi nebo zavolejte. Své konkrétní poznatky a přání mi můžete rovnou napsat do zprávy. Popřípadě vše společně naplánujeme po telefonu nebo osobně. Budu se těšit!

Rezervace: +420 727 858 577

Na veřejnou řízenou degustaci je samozřejmě možné přijít také. Nepravidelně se vyskytuji ve vinárně v Sokolnicích u Brna (Sklep Wine Sokolnice). Sledujte proto naše sociální sítě ať žádnou neprošvihnete. Celý vinný sortiment, který naleznete v této vinotéce zaštiťujeme právě my. Neuděláte tedy chybu ani koupí láhve přímo v podniku. 

CENÍK

Degustace je vždy tématicky založená. Snažím se, aby byla degustace zajímavá nejen složením vín, ale i po stránce edukační. Posluchači si tak odnáší zážitek v podobě výborných vín často v netradiční kombinaci s pokrmy a ještě k tomu jsou obohaceni o informace, které jim doposud nebyly známy. Povíme si o vinařství, o vinaření na Moravě i ve světě, o výrobě vína, o senzorickém hodnocení vína, o způsobech zpracování hroznů a o dalších zajímavostech. Degustace trvá od 1,5 do 3 hodin celkového času. V ceně už je zahrnuto víno, čas sommeliera i občerstvení.

ŘÍZENÁ DEGUSTACE VÍN

do 15 degustujících osob 

od 4.990 Kč

ŘÍZENÁ DEGUSTACE VÍN

do 30 degustujících osob

od 8.990 Kč

VÍNO + DOMÁCÍ KOZÍ SÝRY

ochutnávka kozích sýrů v kombinaci s víny

od 8.290 Kč

VÍNO + ČOKOLÁDA S OVOCEM

ochutnávka čokolády a ovoce v kombinaci s vínem

od 8.290 Kč

VÍNO + UZENINY A PEČIVO

ochutnávka domácích uzenin a čerstvého pečiva

od 8.290 Kč