MĚSÍČNÍ ZÁSOBA VÍNA

Představte si, jak báječné je mít neustále po ruce nějakou tu dobrou láhev vína. My v Degustě vybíráme jen a pouze ty nejkvalitnější a nejlepší vína z moravské produkce. Škála vinařství i vín je u nás opravdu obrovská, ale ne všechny produkty, se kterými můžeme přijít do styku za to stojí. Selektujeme pouze vinaře, o kterých si osobně myslíme, že jsou vinaři oprávněně. Svou práci dělají s láskou a jejich víno je tím nejvěrnějším podpisem jejich celoroční dřiny. Děláme to nejen pro vás, ale i pro nás samotné. Naše jazýčky jsou zkrátka rozmlsané. Dopřejte svým jazýčkům ten stejný luxus a nechte je hýčkat jen tím opravdu nejlepším z nejlepších. 


Ceník

WINE BOX na 3 měsíce 

od 2250 Kč

WINE BOX na 6 měsíců

od 4500 Kč

WINE BOX na 12 měsíců

od 9000 Kč

Uvedené ceny jsou počítány v základním balíčku, tedy 3 láhve na měsíc. V případě, že zvolíte jinou variantu bude částka přepočítána. Konečnou cenovou nabídku vám zašleme do e-mailu. Až po odsouhlasení cenové nabídky považujeme objednávku za závaznou.

Pro vysvětlení uvádíme níže rozřazení do kategorií:

Pro příležitostné vínomilce

obdržíte od nás tři láhve na každý objednaný měsíc

od 2250 Kč

Pro milovníky vína

obdržíte od nás šest láhví na každý objednaný měsíc

od 4500 Kč

Pro každodenní konzumenty

obdržíte od nás dvanáct lahví na každý objednaný měsíc

od 9000 Kč 

VARIANTY BOXŮ

WHITE BOX 

Bedýnka plná bílého vína (suchost dle preferencíú

od 2250 Kč

RED BOX

Bedýnka plná červeného vína (pouze suchá vína)

od 2250 Kč

ROSÉ BOX

Bedýnka plná růžového vína (suchost dle preferencí)

od 2250 Kč

BUBBLES BOX

Bedýnka plná bublin (sekty, Prosecco, pét-naty...)

od 3150 Kč

COMBINATION

Bedýnka plná všeho výše zmíněného

od 2500 Kč

Sami si můžete zvolit, na jak dlouho chcete zásobu vína předplatit. Může to být na 3 měsíce, na půl roku nebo i na rok. Pokud jste novým zákazníkem, samozřejmě platí, že máte jeden měsíc na zkoušku ZDARMA! Podmínky pro využití této akce jsou následovné: 

  1. Registraci a objednávku provedete jednoduše přes objednávkový formulář na této stránce. 
  2. V objednávkovém formuláři vyberete o jakou konkrétně variantu "měsíční zásoby vína" máte zájem.
  3. Nezapomeňte uvést ve "zprávě", kterou preferujete suchost vín. Prostor můžete využít také pro uvedení svých konkrétních přání a požadavků.
  4. Jakmile se ke mě vaše objednávka dostane, potvrdím vám její přijetí. 
  5. Jelikož je to služba na míru šitá každému individuálně, budu mít možná nějaké doplňující otázky. Toho se ale nelekejte :-). Budu se ptát třeba na to, kolik osob bude víno pravidelně konzumovat, jestli máte stejné chutě nebo mám výběr vín uzpůsobit vícero konzumentům. Nebo se můžu zeptat na to, zda vám nechybí vhodné vinné sklo, které vám ráda doporučím nebo rovnou nechám poslat. Pokud by vám jakákoliv z otázek byla nepříjemná, není nutné na ni odpovídat. Stačí, když ji zkrátka vynecháte. Já budu vycházet z dostupných informací, které mi poskytnete.
  6. Pokud jste novým zákazníkem, vyberte, prosím, možnost "Tříměsíční zásoby vína". Ve faktuře bude potom uvedená sleva v hodnotě jednoho měsíce. Pokud vám služba nebude vyhovovat, peníze za nadcházející dva měsíce vám vrátím zpět na účet. Obchodní podmínky naleznete v příloze prvního e-mailu, který ode mně po odeslání objednávky dostanete. 
  7. Jakmile proběhnou všechny spjaté sounáležitosti, jako je doplnění doručovacích údajů, platba apod., můžete se už jen těšit na svou bedýnku plnou toho nejlepšího vína. Za zpětnou vazbu budeme samozřejmě rádi a budeme se snažit vypilovat všechny nedokonalosti k vaší naprosté spokojenosti. 

Objednejte si svou měsíční zásobu vína

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.