NABÍDKA PRO VINAŘE

Ať už jste menší vinař nebo velké vinařství, nenechte si ujít moji nabídku. Pro své spřátelené vinaře jsem obchodním zástupcem, který si váží jejich práce i výsledného produktu. Zastupuji je s hrdostí i pokorou. Jsem obchodník, ale jsem milá, zdravě sebevědomá a sympatická osoba. Nabízím jak prodej vašich vín, tak prezentaci vinařství. Podívejte se níže na konkrétní služby, které poskytuji.


DODÁVKA VÍN DO HORECA 

Mým cílem je pravidelně dodávat do jednotlivých HORECA podniků vaše vína. Jedná se konkrétně o hotely, restaurace, vinárny, kavárny apod. Stanovení cílů z vaší strany je zde velmi důležité. Vy, jako vinař, máte možnost nasměrovat mě směrem, kterým chcete. Pokud byste rád/a svá vína dodával/a do menších podniků, budu se soustředit na takové, které budou charakterem korespondovat s vaším vinařstvím. Pokud byste raději mířili na větší podniky, půjdeme cestou hotelových restaurací, lázeňských restaurací, restaurací samotných apod. 

DEGUSTACE, PREZENTACE

Pořádáte u sebe ve vinařství degustace vín či prezentace svého vinařství, ale chybí vám zkušený sommelier, který by vás osobně v případě potřeby zastoupil? Nic se nebojte, spolu to zvládneme. Degustace jsou mým denním chlebem. Snažím se, aby byly zábavné i naučné, aby hosté odcházeli maximálně spokojeni a obohaceni o nové informace. Ideálně, když si každý odnáší minimálně "po lahvince" domů a rád se do vinařství vrací ať už na skleničku či s objednávkou vín. Podívejte se na kategorii "Degustace", kde můžete rovnou takovou degustaci poptat či rezervovat.

STÁNKOVÝ PRODEJ VÍN

Jedna z možných výdělečných akcí je stánkový prodej vín. Jedná se většinou o  akce veřejnosti dostupné typu festival, koncert, farmářské a řemeslné trhy, hodová zábava, obecní ples apod. Možností je spousta. Některé jsou více o reklamě a rozšíření podvědomí o vinařství, tedy podpoře brandu, jiné se zase soustředí na kvantitu prodeje. Ráda vám představím jednotlivé možnosti a jejich výnos. Vinařství na takových akcích reprezentujeme s maximálním nasazením. Mluvím teď za celý tým Degusty, který se podílí na práci v tomto odvětví. 

MOBILNÍ VINNÝ BAR

Mobilní vinný bar slouží jako pojízdná vinárna. Dost často je využívána na svatbách, firemních akcích, ale i na vyhlášených turistických stanovištích, kde je převážně v letních měsících velká fluktuace návštěvníků. Víno hostům podáváme v rozlévaném i lahvovaném stavu, ve sklenicích s naším logem. Prezentujeme vinařství a lákáme turisty k zastávce ve vinařství, k objednávce vín, k zakoupení dalších služeb poskytující vinařstvím apod. Možnosti takové spolupráce vám ráda osobně představím a odprezentuji její výhody a cíle. 

BRIGÁDNÍCI NA SEZÓNU

Potřebujete sezónní výpomoc ve vinohradě, s lahvováním nebo třeba při prodeji vín při Otevřených sklepech apod.? Zajistím vám šikovné a pracovité brigádníky, kteří vám v těchto náročných dnech budou k ruce. Stačí zavolat nebo napsat až vám bude ouvej.