NABÍDKA PRO VINAŘE

Ať už jste menší vinař nebo velké vinařství, nenechte si ujít moji nabídku. Pro své spřátelené vinaře jsem obchodním zástupcem, který si váží jejich práce i výsledného produktu. Zastupuji je s hrdostí i pokorou. Jsem obchodník, ale jsem milá, zdravě sebevědomá a sympatická osoba. Nabízím jak prodej vašich vín, tak marketingové služby. 


PRODEJ VÍN PRIVÁTNÍM KLIENTŮM 

Jako osobní sommelierka svým privátním klientům nabízím pravidelnou i nepravidelnou dodávku vín. Nejčastěji formou zajímavých vinných balíčků, které se mnohdy skládají z vín, které už sám vinař v nabídce ani nemá. Výběr vína je ale vždy uzpůsoben preferencím mých zákazníků. 

DEGUSTACE, PREZENTACE

Pořádáte degustace vín či prezentace svého vinařství, ale chybí vám zkušený sommelier, který by vás v případě potřeby zastoupil? Degustace pod mým vedením jsou zábavné i naučné, připravené tak, aby hosté odcházeli maximálně spokojeni. Improvizace mi ale také nedělá problém, jsem schopná přijet "na zavolání". 

MARKETINGOVÉ SLUŽBY

Zabývám se marketingem pro vinařství, ale i vinárny a vinotéky. Hlavním pilířem mé marketingové strategie je event marketing. Společně se správou sociálních sítí, e-mailingem, správou webových stránek, grafickým zpracováním různých pozvánek, letáčků a jiných podobných předmětů se jedná o ucelenou funkční marketingovou kampaň. 

STÁNKOVÝ PRODEJ VÍN

Jedná se většinou o  akce dostupné veřejnosti typu festival, koncert, farmářské a řemeslné trhy, hodová zábava, obecní ples apod. Některé jsou více o reklamě a rozšíření podvědomí o vinařství, tedy podpoře brandu, jiné se zase soustředí na kvantitu prodeje. Vinařství na takových akcích reprezentujeme s maximálním nasazením. 

MOBILNÍ VINNÝ BAR

Mobilní vinný bar slouží jako pojízdná vinárna. Dost často je využívána na svatbách, firemních akcích, ale i na vyhlášených turistických stanovištích, kde je převážně v letních měsících velká fluktuace návštěvníků. 

BRIGÁDNÍCI NA SEZÓNU

Potřebujete sezónní výpomoc ve vinohradě, s lahvováním nebo třeba při prodeji vín při Otevřených sklepech apod.? Zajistím vám šikovné a pracovité brigádníky, kteří vám v těchto náročných dnech budou k ruce.


Degusta
Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!