Víno je mou vášní i živobytím

Jmenuji se Nikola Vespalcová a jsem původem z Brna. Říkám schválně původem, ač mě v Brně stále můžete potkat, protože se zanedlouho budeme s rodinou stěhovat do malebné vinařské vesničky jménem Bořetice. K vínu jsem profesně přišla již na střední škole. Účastnila jsem se aktivně juniorských sommelierských soutěží a už tehdy jsem věděla, že bych jednou chtěla být sommelierkou doopravdy. Zkusila jsem si práci sommeliera na jednom brněnském hotelu a poté jsem plynule přešla k podnikání. Vždycky jsem byla spíše podnikatelka než zaměstnanec. Nemůžu si pomoct. Potřebuji v životě stát na svých vlastních nohách a byť to obnáší mnohdy i tvrdé pády, neumím si představit lepší práci než mám teď. Ten, kdo může říct, že je práce jeho vášní i živobytím, myslím, že mi rozumí.  

Mimo e-shop, na kterém se právě nacházíte, organizuji firemní večírky a teambuildingy, na kterých se z pravidla objeví program jako škola grilu, degustace vín v různých zábavných podobách, bohatý hudební program, dětský zábavní koutek i mnoho dalšího. Pokud budete mít o tuto službu zájem nebo se chcete dozvědět více o průběhu takových akcí, zavolejte nebo napište. Variant i možností je opravdu spousta a nejlepší je vždy celý koncept uzpůsobit na míru potřebám hostitele.

Další službou navíc jsou řízené degustace vín, které lze uskutečnit téměř kdekoliv. Pokud zrovna plánujete rozlučku se svobodou, představení firemního produktu nebo vlastníte restauraci a chcete svým zákazníkům nabídnout něco speciálního, řízená degustace je přesně to, co potřebujete. Taková degustace je totiž jak kulturním programem, tak i stmelovačem kolektivu a umí náramně navodit požadovanou atmosféru kdekoliv a kdykoliv. 

Pokud jste vinařství a přemýšlíte, zda by se vám spolupráce se mnou nehodila, můžete se ozvat také. Kromě prodeje vín přes tento e-shop vám mohu nabídnout prezentaci vašich vín a vinařství na různých prodejních akcích v Česku, Slovensku i dalším blízkém zahraničí. Mohu vám nabídnout externího sommeliera ve své vlastní podobě a taky vám mohu pomoci s obsluhou vašich firemních akcí, pokud bude třeba. Mám po boku skvěle proškolený tým servírek a číšníků, kteří se těší z každé příležitosti dostat se na "plac".